Nero AirBurn

Android için CD ve DVD Yazdırma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1 MB
  • Version 1.0.3
  • Dil TR / EN
  • Firma Nero AG
Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ya da tabletinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Nero AirBurn sayesinde, Wi-Fi bağlantısı kullanarak cihazınızdaki dosyaları doğrudan PC üzerinden optik sürücüye yazdırabilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ya da tabletinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Nero AirBurn sayesinde, Wi-Fi bağlantısı ile cihazınızdaki dosyaları doğrudan PC üzerinden optik sürücüye yazdırabilirsiniz.

Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızda bulunan Nero 2015 Platinum, Nero 2015 Classic, Nero Burning Room 2015 yazılımlarından birisiyle uyumlu çalışabilen uygulama, cihazınızın içerisinden yazdırmak istediğiniz dosyaları seçmenizle yazdırma işlemi için ilk adımı atmanızı sağlıyor.

Yazdırmak istediğiniz dosyaları belirledikten sonra, yazdırma işleminin yapılacağı bilgisayar ile mobil cihazınızın aynı Wi-Fi ağı üzerinde olmasına dikkat etmelisiniz. Hem yazılım hem de mobil cihazınızdaki uygulama arasında ilişki kurduktan sonra da seçili dosyaları kolay bir şekilde CD, DVD ya da Blu-Ray disklere yazdırabilirsiniz.

Yazdırma işleminin bitiminde mobil cihazınız üzerinden otomatik olarak uyaran uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Nero AirBurn indir
DİĞER SÜRÜMLER